Nasza kadra

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

 • IMG 9637
 • IMG 9641
 • IMG 9623
 • Trukawka
 • IMG 9594
 • Chantal Klima
 • Margot Manzano szkoła kopia
 • Renata Szczypior
 • Margot Manzano szkoła kopia
 • Kosciuk
 • IMG 9594
 • IMG 9590

JOANNA RZYSKA
ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Absolwentka Filologii romańskiej, była dziennikarka i tłumaczka przysięgła. Współwłaścicielka wydawnictwa dziecięcego "Dwie Siostry" . Od 15 lat prowadzi przedszkole dwujęzyczne “Trampoline” na warszawskiej Saskiej Kępie. Współautorka Europejskiego Portfolio Językowego dla Przedszkoli. Bierze aktywny udział w propagowaniu kultury dla dzieci w Warszawie, organizując imprezy kulturalne, konkursy, warsztaty dla najmłodszych. Prywatnie mama 12-letniej Antosi i 18-letniej Julii. "Od 15 lat dbam o to, by zaszczepić naszym  absolwentom miłość do literatury, rozbudzić ciekawość kulturą frankofońską i językiem francuskim i wyrosły na wartościowych obywateli.

JADWIGA KABUT

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

jadwiga

Z wykształcenia jest prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim.  Od 5 lat zarządza przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki. W szkole będzie dbać o taką organizację, aby stała się  bezpiecznym środowiskiem w którym cała kadra dba o szczęście i zdrowie dzieci, ich relacje,  pasje i kulturę osobistą. Po półrocznym stypedium na Tajwanie, zakochała się w kulturze Azji. Zdeterminowało ją to do poszerzenia wiedzy na ten temat i  podjęcia studiów podyplomowych na kierunku Azjatyckie Stosunki Ekonomiczno- Prawne.  Nieustannie przemierza nowe punkty na mapie, ze szczególnym uwzględnieniem  miejsc, gdzie można dobrze zjeść. To jej kolejna pasja, gotowanie i wypieki ciast, chlebów i takich tam...

  KATARZYNA GRZYB
DYREKTOR SZKOŁY

martynakarbowiak

Jest doktorem nauk humanistycznych, filologiem polskim, literaturoznawcą, specjalistą ds. jakości kształcenia, doradcą oświatowym ds. programowych i organizacyjnych. Ukończyła studia magisterskie i doktoranckie w zakresie filologii polskiej na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. Obecnie studiuje zamówienia publiczne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W ciągu ostatniej dekady pracowała jako wykładowca akademicki (kształcący przyszłych nauczycieli, pedagogów, dziennikarzy, filmowców, kulturoznawców), nauczyciel języka polskiego, szkoleniowiec w zakresie edukacji medialnej, specjalista ds. projektów związanych z kulturą, specjalista ds. programów nauczania na poziomie akademickim oraz doradca ds. oświatowych. Ma doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w szkolnictwie - pełniła funkcję rektora, prorektora ds. studentów oraz dziekana w warszawskich szkołach wyższych. W pracy z dziećmi i młodzieżą ceni przede wszystkim kreatywność i indywidualne podejście do ucznia. Uwielbia odkrywać talenty w podopiecznych, a następnie je rozwijać. Uważa, że każdy człowiek ma w sobie jakiś talent, choć nie każdy jest w stanie sam go odkryć, a tym bardziej pogłębiać i doskonalić.

  MIRA CHLEBICKA
WYCHOWAWCZYNI KLASY I

mira.jpg

Jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim, a także zarządzania i inżynierii produkcji na Politechnice Warszawskiej. Jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i opieki pedagogicznej pracowała w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 STO w Warszawie. Pracę z dziećmi rozpoczęła jako gimnazjalistka w harcerstwie, gdzie z koleżanką prowadziła gromadę zuchów. Z czasem drużynę oddała młodej kadrze i zajęła się kształceniem harcerskiej kadry na terenie dzielnicy Ochota oraz prowadzeniem zespołu trenerskiego. Współprowadziła kursy liderów grup młodzieżowych oraz była członkiem kadry obozów letnich dla dzieci i młodzieży. W ramach harcerskiego działania odwiedziła stan Wisconsin w USA, gdzie przez 2 miesiące pracowała na obozie skautowym. Od 2011 roku działa w Stowarzyszeniu Kajakowym Ważka (w tym przez 3 lata w zarządzie), gdzie organizuje niestandardowe spływy kajakowe oraz wydarzenia, w tym także skierowane do dzieci, takie jak festyn kajakowy czy spływ dla dzieci z rodzicami. W wolnych chwilach systematycznie poszerza swoje umiejętności. Ukończyła zawodowy kurs masażu, amatorsko zajmuje się grafiką komputerową i montuje filmy, uczy się śpiewu, czasem się wspina i chodzi po górach. W razie potrzeby obsłuży maszynę do szycia, zagra na gitarze i wykręci samochodem z przyczepą pełną kajaków. Najbardziej cieszy się z wymyślania i realizacji nowych, autorskich projektów.

AGNIESZKA TRUKAWKA
WYCHOWAWCZYNI KLASY II

jan.jpg

Jest absolwentką Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz nauczycielem nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z elementami terapii pedagogicznej. Wysoce ceni pedagogikę Marii Montessori. Przez sześć lat pracowała jako nauczyciel-wychowawca w przedszkolu Trampoline. Swój warsztat pracy stale wzbogaca o wiedzę i umiejętności zdobyte na różnych kursach i szkoleniach o tematyce oświatowej. W pracy dydaktyczno-wychowawczej stara się podążać za dzieckiem "w całości i z osobna”, wspierając indywidualizację procesu nauczania w grupie klasowej. Na co dzień wraz z uczniami będzie badać, poszukiwać, eksperymentować, nasłuchiwać i „smakować” świat wedle motta "Bądź ciekaw świata – życie jest piękne!”. Prywatnie jest mężatką i mamą małego urwisa.

DAGMARA KRAJEWSKA
NAUCZYCIEL JĘZYKA FRANCUSKIEGO

marcin

Jest absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 30 lat pracuje jako nauczyciel, tłumacz i metodyk języka francuskiego. Współpracuje z Instytutem Francuskim. Ostatnie siedem lat spędziła we Francji, gdzie pracowała w charakterze tłumacza przysięgłego, biegłego eksperta sądowego języka polskiego przy sądach francuskich w Akwitanii, a także nauczyciela języka polskiego i francuskiego dzieci francuskich i obcojęzycznych. Specjalizuje się w nauczaniu języka francuskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Uważa, że w pracy z nimi najlepsze rezultaty dydaktyczne osiąga się wówczas, gdy podstawą nauczania są gry i zabawy ułatwiające systematyczne utrwalanie nawyków komunikowania się w ścisłym kontekście sytuacyjnym właściwym dla danej grupy wiekowej.

 

CHANTAL KLIMA
NATIVE SPEAKER

Margot Manzano szkoła ok

Opis niebawem ...

AGNIESZKA MALMON
NAUCZYCIEL PLASTYKI

Margot Manzano szkoła ok

Jest ilustratorką książek dla dzieci m.in. „Bajek filozoficznych” (Wyd. Muchomor), a także scenografką. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci we współpracy z Muzeum Plakatu w Wilanowie. W szkole Trampoline uczy plastyki oraz prowadzi kreatywną historię sztuki w ramach zajęć dodatkowych.

RENATA SZCZYPIOR
NAUCZYCIEL MUZYKI

Szczypior

Jest nauczycielem muzyki, absolwentką Akademii Muzycznej w Warszawie, śpiewaczką w chórze Opery Kameralnej, kompozytorką. Pełni rolę doradcy w zakresie metodyki nauczania rytmiki w Wydawnictwie Nowa Era.

KARINA SOLDAT
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Soldat

Jest magistrem filologii angielskiej (specjalność językoznawstwo). Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie języka angielskiego - doskonalenia sprawności translatorycznych z elementami stylistyki języka polskiego. Ma dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym w placówkach nauczających według metody Montesssori. Interesuje się muzyką, tańcem, sztuką i jej walorami terapeutycznymi. W związku z zainteresowaniami ukończyła Akademię Terapii Ekspresyjnych w Krakowie oraz Uniwersytet Ludowy Rekodzięła Artystycznego w Woli Sekowej.

ŻAKLINA KOŚCIUK
NAUCZYCIEL WF I INSTRUKTOR SZACHÓW

Soldat

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalistką w zakresie gimnastyki korekcyjnej, instruktorką lekkoatletyki, piłki siatkowej i fitness, współzałożycielką i członkinią zarządu Integracyjnego klubu rozwoju tenisa stołowego w Józefowie. Uwielbia turystykę górską, rajdy rowerowe, narciarstwo biegowe oraz zjazdowe. Jest rekordzistką województwa podlaskiego w rzucie oszczepem. Niestraszne jej lekcje tańców narodowych i regionalnych ani koło szachowe. Lubi być tam, gdzie wiele się dzieje. Chętnie zajmuje się organizacją masowych imprez rekreacyjno-sportowych, np. biegów szlakiem otwockiej kolejki wąskotorowej w Józefowie.

MARCIN PRZEŹDZIECKI
INSTRUKTOR JUDO

marcin

Pomysłodawca, założyciel , prezes, ale jak sam o sobie mówi przede wszystkim aktywny i uwielbiający swoją pracę trener Klubu Kuma Judo. Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletni zawodnik i wychowanek klubu AWF Warszawa. Swój warsztat szlifował między innymi pracując jako trener w klubie najwybitniejszego polskiego judoki Pawła Nastuli. Niedościgniony w pracy z najmłodszymi. Niestraszne mu nawet 25 osobowe grupy 3 latków. Drugą jego pasją  jest narciarstwo zjazdowe, które z powodzeniem zaszczepia dzieciakom podczas zimowych obozów sportowych.

 

JAN KORPAK
INSTRUKTOR TENISA

jan.jpg

Ukończył Szkoła Muzyczną na Wydziale instrumentów dętych, uzyskując tytuł zawodowy muzyka ze specjalnością - instrumentalista w zakresie gry na klarnecie. Od siedmiu lat uczy muzyki. Z zamiłowania nagrywa, komponuje i koncertuje. Od 2009 roku prowadzi także zajęcia z tenisa oraz narciarstwa zjazdowego dla wszystkich grup wiekowych, specjalizując się w pracy z najmłodszymi zawodnikami. Ponieważ od lat łączy pasję do muzyki ze sportem, wyjątkowo ceni sobie wszechstronność oraz otwartość na podejmowanie nowych działań. Podczas prowadzonych przez niego zajęć muzycznych, ze sportowym zacięciem dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów, nie stroniąc od charakterystycznej dla muzyki wrażliwości, kreatywności i spontaniczności.

Przedszkole i Szkoła polsko-francuska Trampoline 2014. Kopiowanie zabronione