Les tarifs

Le coût d’un mois de scolarité dans notre école est fixé contractuellement
à 1200 zlotys et 350 zlotys pour les fras de nourriture.

Les frais d’inscriptions sont de 1600 zlotys.

Les frais couvrent:
le programme bilingue, deux ateliers artistiques : la musique et les arts plastiques.

 

Nasza kadra

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

Joanna Rzyska
Właścicielka przedszkola

Jestem romanistką, wydawcą książek dla dzieci w Wydawnictwie "Dwie Siostry". Współtworzyłam Europejskie Portfolio Językowe dla Przedszkoli. Prywatnie jestem mamą 11-letniej Antosi i 17-letniej Julii. Od 14 lat dbam o to, by nasze dzieci pokochały książki, język francuski i wzajemnie się szanowały.

Jadwiga Kabut
Dyrektor

Z wykształcenia jestem prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 6 lat zarządzam przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki. Od września 2016 roku prowadzę również nadzór pedagodgiczny w naszej placówce. Prywatnie jestem świeżo upieczoną mamą trójki dzieci, miłośniczką skandynawskiego designu, motocyklowych podróży i dobrego jedzenia.

Dorota Drzymulska
nauczyciel

Często wracam wspomnieniami do czasu kiedy byłam dzieckiem. Moi młodzi, zapracowani rodzice poprosili wtedy prababcię by pomogła im i zajęła się małą Dorotką. To był najlepszy pomysł jaki mieli. Całymi dniami mogłam gotować dla swoich lalek zupę z prawdziwych buraków zerwanych z babcinej grządki, albo bez końca bujać się na hamaku zawieszonym pod ogromną śliwą. I nie słyszałam wtedy „szybciej”, „skończ już”, „nie mam teraz czasu”. Dzisiaj, kiedy to ja mogę pomóc w wychowaniu i edukacji Państwa dzieci, chciałabym sprawić, by tak jak kiedyś mała Dorotka i one mogły być wolne i szczęśliwe, by mogły zatrzymać się jeszcze przez chwilę, zanim dołączą do maratonu zwanego „życiem”…

Wilfried Behiesse
native speaker

Je suis Francais et j'habite en Pologne depuis quelques années maintenant. J'enseigne le français à la toute petite section et la moyenne section de maternelle. C'est un véritable plaisir pour moi d'enseigner ma langue maternelle à travers les chansons, les mathématiques, le graphisme, la lecture...Accompagner l’enfant en lui proposant des activités qui pourraient le passionner à un moment précis de son développement, c'est ce que j'aime!

Kevin François
native speaker

Je suis aujourd'hui enseignant pour les grandes sections, mais avant cela j'ai eu l'occasion de toucher à l'enseignement à travers divers projets associatifs comme une aide aux enfants immigrés en difficultés, ou encore la création de modules de développement durable à réaliser avec des enfants de primaire. Initialement je viens du Val d'Oise, au Nord de Paris, puis j'ai eu l'occasion d'aller beaucoup plus au Sud pour passer un diplôme d'école de commerce à Toulouse. Passionné par l'enseignement et la pédagogie, je suis honoré d'avoir les grands sous ma responsabilité.

Justyna Gomułka
nauczyciel

W Trampoline pracuję już czwarty rok. Praca z dziećmi stawia przede mną nowe cele i wyzwania. Każdy uśmiech dziecka i czerpanie przyjemności z przebywania z nimi, motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się jak najlepiej rozumieć każde dziecko i jego indywidualne potrzeby. W tym roku mam przyjemność pracować jako nauczyciel w grupie 2-latków.

Katarzyna Mosiądz
nauczyciel

W przedszkolu Trampoline pracuję od ośmiu lat. Przez ten czas zajmowałam się sprawami organizacyjnymi i miałam pod swoimi skrzydłami grupę przedszkolaków- znam więc życie przedszkolne z każdej strony. Dzieciom umilam dni ciepłem i uśmiechem ;-), Rodzicom, zamiast porannej kawy, proponuję łyk spokoju i kęs poczucia humoru. W tym roku szkolnym mam zaszczyt pracować w grupie Średniaków i Starszaków- to brzmi dumnie!

charlotte Frugere 
native speaker

charlotte

Bonjour, je me présente, je suis Charlotte la nouvelle enseignante française pour les 3 ans et 4 ans. Avant d'arriver à Varsovie j'ai réalisé cinq années d'étude en France: une licence en Histoire et un master d'enseignement et de pédagogie. J'ai également obtenu mon concours de professeur des écoles cette année ce qui me permet de pouvoir enseigner aux enfants de 2 à 10ans. J'ai toujours vécu en France, plus précisément en Normandie et c'est la première fois que je pars vivre à l'étranger. Le métier d'enseignant est pour moi une vocation! Mon objectif est que les enfants s'ouvrent aux autres et au monde, deviennent autonomes, s'épanouissent et... évidemment apprennent le français!!

Małgorzata Laburthe
nauczycielka francuskiego

Ukończyłam z dyplomem master Dydaktykę Języka Francuskiego dla Obcokrajowców na Uniwersytecie Bordeaux III. Spędziłam we Francji 15 lat pracując jako nauczyciel z dziećmi, z młodzieżą i z dorosłymi, z rożnych zakątków świata. Staram się uczyć poprzez zabawę, dbając o dobrą atmosferę w klasie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Anna Pietrzak
nauczycielka

Studiuję psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie piszę pracę magisterską na temat humoru Głuchych. Skończyłam specjalizację psychologia zdrowia i rehabilitacji. Pracowałam w szkole językowej na zajęciach dla dzieci w wieku 1,5-8 lat. Jestem przewodnikiem w organizacji skautowej Royal Rangers. W Trampoline pracuję jako cień, prowadzę również zajęcia w grupie Kucharzy.

Monika Czerwińska
nauczycielka

Z zamiłowania i wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, posiadam kwalifikacje w zakresie nauczania początkowego i edukacji dorosłych. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako wolontariusz w świetlicy środowiskowej oraz pracownik Klubu Malucha. Praca z dziećmi stawia przede mną nowe wyzwania, a każdy dzień w przedszkolu jest niezwykłą przygodą.

Jolanta cieszkowska-lulińska

pomoc przedszkolna

 R 2
 

Saska Kępa to dla mnie miejsce wyjątkowe i bliskie memu sercu, bo sama się tu wychowałam. Na okolicznych podwórkach i w Parku Skaryszewskim bawiły się moje dzieci, a od niedawna też i wnuki. Tym większą przyjemność sprawia mi praca w Trampoline, ktore jest esencją Saskiej Kępy, a dla mnie samej podróżą w przeszłość i świat wspaniałych wspomnień. To wszystko dzięki przedszkolakom pełnym energii i uśmiechu oraz wspaniałemu zespołowi Trampoline.

Ewa Kaliszak
pomoc przedszkolna

Pracuję w grupie 3 i 4 latków jako pomoc przedszkolna. Praca z dziećmi to dla mnie nowe, ale bardzo pozytywne doświadczenie.

Ewa Basista

Gotowanie dla dzieci to prawdziwe wyzwanie. W przedszkolu Trampoline pracuję od 10 lat. Propagujemy zdrową, ekologiczną i domową kuchnię. Dbamy także o dzieci z alergiami pokarmowymi, dobierając właściwą dietę. Prywatnie mama 17- latka.

Maria Leszczyńska
prawa ręka szefowej kuchni

Jestem prawą ręką szefowej kuchni w przedszkolu. Pomagam zarówno w kuchni jak i podczas posiłków. Dbam o dzieci, aby niczego im nie brakowało i były zadowolone z chwil spędzonych w Trampoline, tak jak ja jestem, odkąd tu pracuję. Prywatnie, mama 17 latka.

Przedszkole i Szkoła polsko-francuska Trampoline 2014. Kopiowanie zabronione