contact

ÈCOLE PRIMAIRE TRAMPOLINE
ul. Obrońców 25, Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 730 170 175

 mapa szkola fr

 

Nasza kadra

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

JOANNA RZYSKA
ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

 

Absolwentka Filologii romańskiej, była dziennikarka i tłumaczka przysięgła, współwłaścicielka wydawnictwa "Dwie Siostry". Od kilkunastu lat prowadzi przedszkole dwujęzyczne “Trampoline”. Współautorka Europejskiego Portfolio Językowego dla Przedszkoli. Bierze aktywny udział w propagowaniu kultury dla dzieci w Warszawie, organizując imprezy kulturalne, konkursy, warsztaty dla najmłodszych. Prywatnie mama nastolatek: Antosi i Julii.

JADWIGA KABUT

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

jadwiga

Z wykształcenia prawniczka, oraz absolwentka Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Zarządza przedszkolem Trampoline, zajmując się administracyjno-organizacyjną stroną placówki. W szkole dba o taką organizację, aby stała się ona bezpiecznym środowiskiem w którym cała kadra dba o szczęście i zdrowie dzieci, ich relacje, pasje i kulturę osobistą. Prywatnie mama trójki dzieci.

ANNA HENDIGERY
WSPÓŁWŁAŚCICIELKA SZKOŁY

ania h
 

Absolwentka LEA (języki: francuski, angielski, hiszpański) a l’Universite Paris V Sorbonne-Nouvelle. Przez lata związana z domami mediowymi (Euro RSCG, Carat, Initiative Media), gdzie pracowała nad obsługą mediową dużych klientów międzynarodowych. Od zawsze zafascynowana językiem, kulturą i cywilizacją francuską. Prywatnie mama Leona, Juliana i Leny.

  KATARZYNA GRZYB
DYREKTOR SZKOŁY

Kasia

Doktor nauk humanistycznych, filolog polski, literaturoznawca, specjalista ds. jakości kształcenia, doradca oświatowy ds. programowych i organizacyjnych. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. Pracowała jako wykładowca akademicki, nauczyciel języka polskiego, specjalista ds. programów nauczania na poziomie akademickim oraz doradca ds. oświatowych. W pracy z dziećmi ceni kreatywność i indywidualne podejście.

AGNIESZKA TRUKAWKA
WYCHOWAWCZYNI KLASY III

jan.jpg

Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz nauczyciel nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z elementami terapii pedagogicznej. Wcześniej pracowała jako wychowawca w przedszkolu Trampoline. W pracy dydaktyczno-wychowawczej stara się podążać za dzieckiem, wspierając indywidualizację procesu nauczania w grupie klasowej. Na co dzień wraz z uczniami bada, poszukuje i eksperymentuje.

MIRA CHLEBICKA
WYCHOWAWCZYNI KLASY II

Mira

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim, inżynier po Politechnice Warszawskiej. Prowadziła gromadę zuchową w harcerstwie, a następnie zespół kształceniowy. Od kilku lat współtworzy Stowarzyszenie Kajakowe Ważka, z którym organizowała m.in. festyn kajakowy dla dzieci. W wolnych chwilach poszerza swoje umiejętności i trenuje do biegów z przeszkodami. Chętnie wymyśla i realizuje nowe, autorskie projekty.

MARIOLA KANIECKA
WYCHOWAWCZYNI KLASY I

Mariola

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel w szkole podstawowej i przedszkolu. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Posiada stopień nauczyciela mianowanego. Uwielbia muzykę klasyczną, gra na pianinie i akordeonie.

ESTELLE CASSINI
NATIVE SPEAKER

Estelle

I'm French from a city very close to Paris. I've worked in primary school in Paris and in Szeged, Hungary. I've always been interested in educational methods that put the child first and helps him to develop his talents. It's important for me to communicate. As teachers we have a big responsibility to help the kids to become accomplished person and good citizen of the world. I am interested in art, literature and cinema. Ecology and mutual understanding are two notions very important for me to develop.

 

ŻAKLINA KOŚCIUK
NAUCZYCIEL WF I INSTRUKTOR SZACHÓW

nZaklina

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalistka w zakresie gimnastyki korekcyjnej, instruktorka lekkoatletyki, piłki siatkowej i fitness, współzałożycielka i członkini zarządu Integracyjnego klubu rozwoju tenisa stołowego w Józefowie. Uwielbia turystykę górską, rajdy rowerowe, narciarstwo biegowe oraz zjazdowe. Niestraszne jej lekcje tańców narodowych i regionalnych ani koło szachowe.

RENATA SZCZYPIOR
NAUCZYCIEL MUZYKI

Szczypior

Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, śpiewaczka w chórze Opery Kameralnej, kompozytorka. Pełni rolę doradcy w zakresie metodyki nauczania rytmiki w Wydawnictwie Nowa Era.

DOROTA MAZUR
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ang

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. ‘Education is wealth –English is fun’ to jej motto. Podczas prowadzonych przez nią zajęć uczniowie rozwijają swoje zdolności, porozumiewając się wyłącznie po angielsku. Język jest w tej metodzie jednocześnie celem, jak i narzędziem do komunikacji. Pani Mazur wierzy, że metody, które stosuje, są nie tylko skuteczne, ale także zapewniają zarówno dzieciom, jak i jej samej świetną zabawę podczas zajęć.

MARCIN PRZEŹDZIECKI
INSTRUKTOR JUDO

marcin

Pomysłodawca, założyciel , prezes, ale jak sam o sobie mówi przede wszystkim aktywny i uwielbiający swoją pracę trener Klubu Kuma Judo. Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletni zawodnik i wychowanek klubu AWF Warszawa. Swój warsztat szlifował między innymi pracując jako trener w klubie najwybitniejszego polskiego judoki Pawła Nastuli. Niedościgniony w pracy z najmłodszymi. Niestraszne mu nawet 25 osobowe grupy 3 latków. Drugą jego pasją  jest narciarstwo zjazdowe, które z powodzeniem zaszczepia dzieciakom podczas zimowych obozów sportowych.

 

AGNIESZKA MALMON
NAUCZYCIEL DESIGNU

Margot Manzano szkoła ok

Ilustratorka książek dla dzieci m.in. „Bajek filozoficznych” (Wyd. Muchomor), a także scenografka. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci we współpracy z Muzeum Plakatu w Wilanowie. W szkole Trampoline prowadzi zajęcia dodatkowe z designu.

DARIUSZ ŻERKOWSKI
NAUCZYCIEL RELIGII

Magister teologii. Ukończył Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Interesuje się religioznawstwem i kulturoznawstwem. Obecnie studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Przedszkole i Szkoła polsko-francuska Trampoline 2014. Kopiowanie zabronione