JADWIGA KABUT

JADWIGA KABUT

WSPÓŁWŁAŚCICIELKA

Z wykształcenia jestem prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 6 lat zarządzam przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki.

JOANNA RZYSKA

JOANNA RZYSKA

WŁAŚCICIELKA PRZEDSZKOLA

Jestem romanistką, wydawcą książek dla dzieci w Wydawnictwie "Dwie Siostry". Współtworzyłam Europejskie Portfolio Językowe dla Przedszkoli. Prywatnie jestem mamą 15-letniej Antosi i 21-letniej Julii. Od 14 lat dbam o to, by nasze dzieci pokochały książki, język francuski i wzajemnie się szanowały.

KATARZYNA MOSIĄDZ

KATARZYNA MOSIĄDZ

DYREKTOR DO SPRAW PEDAGOGICZNYCH

W przedszkolu Trampoline pracuję od 2006 roku. Przez ten czas zajmowałam się sprawami organizacyjnymi i miałam pod swoimi skrzydłami grupę przedszkolaków- znam więc życie przedszkolne z każdej strony. Dzieciom umilam dni ciepłem i uśmiechem 😉

WILFRIED BEHIESSE

WILFRIED BEHIESSE

NATIVE SPEAKER

Je suis Francais et j'habite en Pologne depuis quelques années maintenant. J'enseigne le français à la toute petite section et la moyenne section de maternelle. C'est un véritable plaisir pour moi d'enseigner ma langue maternelle à travers les chansons, les mathématiques, le graphisme, la lecture

Kevin François

Kevin François

NATIVE SPEAKER

Je suis aujourd'hui enseignant pour les grandes sections, mais avant cela j'ai eu l'occasion de toucher à l'enseignement à travers divers projets associatifs comme une aide aux enfants immigrés en difficultés, ou encore la création de modules de développement durable à réaliser avec des enfants de primaire.

CHARLOTTE FRUGERE

CHARLOTTE FRUGERE

NATIVE SPEAKER

Bonjour, je me présente, je suis Charlotte la nouvelle enseignante française pour les 3 ans et 4 ans. Avant d'arriver à Varsovie j'ai réalisé cinq années d'étude en France: une licence en Histoire et un master d'enseignement et de pédagogie. J'ai également obtenu mon concours de professeur des écoles cette année ce qui me permet de pouvoir enseigner aux enfants de 2 à 10ans.

CLARISSE AUVRIGNON

CLARISSE AUVRIGNON

NATIVE SPEAKER

As a child, my grand-mother transmitted her passion for teaching to me. With a degree in Education, and a Master of French as a foreign language, I had the opportunity to discover new cultural backgrounds while teaching. It is my great interest in human and cultural discoveries that I particularly want to share with children. I am fond of reading, music and dancing, and I´ll do my best to share these rewarding hobbies with my pupils.

GABRIELA WAŃKOWICZ

GABRIELA WAŃKOWICZ

NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką filologii romańskiej ze specjalizacją pedagogiczną. W pracy z dziećmi wykorzystuję umiejętności nabyte w szkole muzycznej, urozmaicając zajęcia grą na pianinie oraz gitarze. Zwracam uwagę na odmienność każdego dziecka i jego indywidualne potrzeby. Każda chwila w Trampoline daje mi dużo radości i satysfakcji.

JUSTYNA GOMUŁKA

JUSTYNA GOMUŁKA

NAUCZYCIELKA

W Trampoline pracuję od 2010 roku. Praca z dziećmi stawia przede mną nowe cele i wyzwania. Każdy uśmiech dziecka i czerpanie przyjemności z przebywania z nimi, motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się jak najlepiej rozumieć każde dziecko i jego indywidualne potrzeby.

MAŁGORZATA LABURTHE

MAŁGORZATA LABURTHE

NAUCZYCIELKA

Ukończyłam z dyplomem master Dydaktykę Języka Francuskiego dla Obcokrajowców na Uniwersytecie Bordeaux III. Spędziłam we Francji 15 lat pracując jako nauczyciel z dziećmi, z młodzieżą i z dorosłymi, z rożnych zakątków świata. Staram się uczyć poprzez zabawę, dbając o dobrą atmosferę w klasie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

ANNA WEJMAN

ANNA WEJMAN

NAUCZYCIEL

W nawiązaniu do idei wychowawczej Janusza Korczaka:" Nie można zostawiać świata takim, jaki jest", interpretacji dziecięcych słów i znaczeń poświęcam swój czas, a praca jest moją pasją. Prywatnie: pasjonatka obrazów, zwolenniczka koncepcji wychowania przez sztukę i mama 3-letniej Hani.

JOLANTA CIESZKOWSKA-LULIŃSKA

JOLANTA CIESZKOWSKA-LULIŃSKA

POMOC PRZEDSZKOLNA

Saska Kępa to dla mnie miejsce wyjątkowe i bliskie memu sercu, bo sama się tu wychowałam. Na okolicznych podwórkach i w Parku Skaryszewskim bawiły się moje dzieci, a od niedawna też i wnuki. Tym większą przyjemność sprawia mi praca w przedszkolu Trampoline, które jest esencją Saskiej Kępy, a dla mnie samej podróżą w przeszłość i świat wspaniałych wspomnień.

EWA KALISZAK

EWA KALISZAK

POMOC PRZEDSZKOLNA

Pracuję w grupie 2 latków jako pomoc przedszkolna. Praca z dziećmi to dla mnie nowe, ale bardzo pozytywne doświadczenie.

EWA BASISTA

EWA BASISTA

SZEF KUCHNI

Gotowanie dla dzieci to prawdziwe wyzwanie. W przedszkolu Trampoline pracuję od kilkunastu lat. Propagujemy zdrową, ekologiczną i domową kuchnię. Dbamy także o dzieci z alergiami pokarmowymi, dobierając właściwą dietę. Prywatnie jestem mamą nastolatka.

MARIA LESZCZYŃSKA

MARIA LESZCZYŃSKA

PRAWA RĘKA SZEFOWEJ KUCHNI

Jestem prawą ręką szefowej kuchni w przedszkolu. Pomagam zarówno w kuchni jak i podczas posiłków. Dbam o dzieci, aby niczego im nie brakowało i były zadowolone z chwil spędzonych w Trampoline, tak jak ja jestem, odkąd tu pracuję. Prywatnie, jestem mamą nastolatka.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione