JOANNA RZYSKA

JOANNA RZYSKA

WŁAŚCICIELKA PRZEDSZKOLA

Jestem romanistką, jedną z założycielek "Wydawnictwa Dwie Siostry". Współtworzyłam Europejskie Portfolio Językowe dla Przedszkoli. Prywatnie jestem mamą Antosi i Julii, absolwentek przedszkola. Od 20 lat dbam o to, by nasze dzieci pokochały książki, język francuski i wzajemnie się szanowały.

JADWIGA KABUT

JADWIGA KABUT

WSPÓŁWŁAŚCICIELKA

Z wykształcenia jestem prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 10 lat zarządzam przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki.

EMILIA UNTON

EMILIA UNTON

DYREKTOR

Jestem absolwentką Edukacji Początkowej i Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego oraz Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Jako nauczyciel pracuję od 2009 roku, jako część kadry zarządzającej placówką oświatową od 2015. Praca z dziećmi i dla dzieci jest moją pasją. Prywatnie: zakochana w Norwegii, gdzie spędziłam kilka lat życia i do której często wracam.

WILFRIED BEHIESSE

WILFRIED BEHIESSE

NATIVE SPEAKER

Je suis Francais et j'habite en Pologne depuis quelques années maintenant. J'enseigne le français à la toute petite section et la moyenne section de maternelle. C'est un véritable plaisir pour moi d'enseigner ma langue maternelle à travers les chansons, les mathématiques, le graphisme, la lecture

MARIE BERRY

MARIE BERRY

NATIVE SPEAKER

Mam na imię Marie, pochodzę z Francji. Od 15 lat pracuję z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, którym towarzyszę w odkrywaniu świata. Lubię zajęcia na łonie natury za jej magiczny charakter, pracę manualną, która pozwala ćwiczyć wyobraźnię oraz języki obce, które rozwijają otwartość na innych i na odmienność.

MARTA WARMIŃSKA

MARTA WARMIŃSKA

NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego na specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W zawodzie nauczyciela pracuję od 2010 roku. Od kilku lat jestem również edukatorem Pozytywnej dyscypliny okresu wczesnodziecięcego. W pracy z dziećmi szczególną uwagę zwracam na rozwój kompetencji społecznych i emocjonalnych.

JUSTYNA GOMUŁKA

JUSTYNA GOMUŁKA

NAUCZYCIEL

Ukończyłam studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W Trampoline pracuję od 2011 roku. W swojej pracy, staram się stwarzać dzieciom odpowiednie warunki do wszechstronnego rozwoju, jak i dobrej zabawy. Bardzo zależy mi na budowaniu przyjaznych, pełnych szacunku relacji w grupie. W każdym dziecku staram się dostrzec wyjątkowość i różnorodność zainteresowań, które pomagam rozwijać.

JUSTYNA OLSZÓWKA

JUSTYNA OLSZÓWKA

NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji. Praca z dziećmi to moja pasja, dlatego wkładam w nią całe serce. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach m.in. „Terapia ręki", „Arteterapia w pracy z dziećmi" czy „Odmienna metoda nauki czytania". Sport to moja pasja. W pracy kieruje się mottem Benjamina Franklina „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę".

ESTERA SEKUŁA

ESTERA SEKUŁA

NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością psychopedagogika kreatywności. W tym roku przygotowuję się także do obrony magistra psychologii na ścieżce klinicznej w Uniwersytecie SWPS. W pracy szczególną uwagę zwracam na poszukiwanie i rozwój naturalnych zdolności dzieci. Współpracuję także z poradnią Fundacji SAVANT w roli terapeuty TUS.

JOLANTA CIESZKOWSKA-LULIŃSKA

JOLANTA CIESZKOWSKA-LULIŃSKA

POMOC PRZEDSZKOLNA

Saska Kępa to dla mnie miejsce wyjątkowe i bliskie memu sercu, bo sama się tu wychowałam. Na okolicznych podwórkach i w Parku Skaryszewskim bawiły się moje dzieci, a od niedawna też i wnuki. Tym większą przyjemność sprawia mi praca w przedszkolu Trampoline, które jest esencją Saskiej Kępy, a dla mnie samej podróżą w przeszłość i świat wspaniałych wspomnień.

EWA KALISZAK

EWA KALISZAK

POMOC PRZEDSZKOLNA

Pracuję w grupie 2 latków jako pomoc przedszkolna. Praca z dziećmi to dla mnie nowe, ale bardzo pozytywne doświadczenie.

MAGDA PSTRZOCH - MOMOT

MAGDA PSTRZOCH - MOMOT

KIEROWNIK BIURA

Absolwentka Cours de civilisation francaise de la Sorbonne oraz Cours Florent w Paryżu. Kocha energię dzieci, Francję oraz Saską Kępę. W Trampoline odnajduje to wszystko naraz. Prywatnie mama Zosi, Poli i Misi. Wciąż w rozwoju 🙂

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione