Jadwiga Kabut

Jadwiga Kabut

Współwłaścicielka

Z wykształcenia jestem prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 6 lat zarządzam przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki. Od września 2016 roku prowadzę również nadzór pedagodgiczny w naszej placówce.

Joanna Rzyska

Joanna Rzyska

Właścicielka przedszkola

Jestem romanistką, wydawcą książek dla dzieci w Wydawnictwie "Dwie Siostry". Współtworzyłam Europejskie Portfolio Językowe dla Przedszkoli. Prywatnie jestem mamą 11-letniej Antosi i 17-letniej Julii. Od 14 lat dbam o to, by nasze dzieci pokochały książki, język francuski i wzajemnie się szanowały.

Katarzyna Mosiądz

Katarzyna Mosiądz

Dyrektorka

W przedszkolu Trampoline pracuję od dziewięciu lat. Przez ten czas zajmowałam się sprawami organizacyjnymi i miałam pod swoimi skrzydłami grupę przedszkolaków- znam więc życie przedszkolne z każdej strony. Dzieciom umilam dni ciepłem i uśmiechem 😉

Wilfried Behiesse

Wilfried Behiesse

Native speaker

Je suis Francais et j'habite en Pologne depuis quelques années maintenant. J'enseigne le français à la toute petite section et la moyenne section de maternelle. C'est un véritable plaisir pour moi d'enseigner ma langue maternelle à travers les chansons, les mathématiques, le graphisme, la lecture

Justyna Gomułka

Justyna Gomułka

Nauczycielka

W Trampoline pracuję już piąty rok. Praca z dziećmi stawia przede mną nowe cele i wyzwania. Każdy uśmiech dziecka i czerpanie przyjemności z przebywania z nimi, motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się jak najlepiej rozumieć każde dziecko i jego indywidualne potrzeby.

Kevin François

Kevin François

Native speaker

Je suis aujourd'hui enseignant pour les grandes sections, mais avant cela j'ai eu l'occasion de toucher à l'enseignement à travers divers projets associatifs comme une aide aux enfants immigrés en difficultés, ou encore la création de modules de développement durable à réaliser avec des enfants de primaire.

Charlotte Frugere

Charlotte Frugere

Native speaker

Bonjour, je me présente, je suis Charlotte la nouvelle enseignante française pour les 3 ans et 4 ans. Avant d'arriver à Varsovie j'ai réalisé cinq années d'étude en France: une licence en Histoire et un master d'enseignement et de pédagogie. J'ai également obtenu mon concours de professeur des écoles cette année ce qui me permet de pouvoir enseigner aux enfants de 2 à 10ans.

Małgorzata Laburthe

Małgorzata Laburthe

Nauczycielka francuskiego

Ukończyłam z dyplomem master Dydaktykę Języka Francuskiego dla Obcokrajowców na Uniwersytecie Bordeaux III. Spędziłam we Francji 15 lat pracując jako nauczyciel z dziećmi, z młodzieżą i z dorosłymi, z rożnych zakątków świata. Staram się uczyć poprzez zabawę, dbając o dobrą atmosferę w klasie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Anna Pietrzak

Anna Pietrzak

Nauczycielka

Studiuję psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie piszę pracę magisterską na temat humoru Głuchych. Skończyłam specjalizację psychologia zdrowia i rehabilitacji. Pracowałam w szkole językowej na zajęciach dla dzieci w wieku 1,5-8 lat. Jestem przewodnikiem w organizacji skautowej Royal Rangers. W Trampoline pracuję jako cień, prowadzę również zajęcia w grupie Kucharzy.

Monika Czerwińska

Monika Czerwińska

Nauczycielka

Z zamiłowania i wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, posiadam kwalifikacje w zakresie nauczania początkowego i edukacji dorosłych. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako wolontariusz w świetlicy środowiskowej oraz pracownik Klubu Malucha. Praca z dziećmi stawia przede mną nowe wyzwania, a każdy dzień w przedszkolu jest niezwykłą przygodą.

Jolanta cieszkowska-lulińska

Jolanta cieszkowska-lulińska

Pomoc przedszkolna

Saska Kępa to dla mnie miejsce wyjątkowe i bliskie memu sercu, bo sama się tu wychowałam. Na okolicznych podwórkach i w Parku Skaryszewskim bawiły się moje dzieci, a od niedawna też i wnuki. Tym większą przyjemność sprawia mi praca w przedszkolu Trampoline, które jest esencją Saskiej Kępy, a dla mnie samej podróżą w przeszłość i świat wspaniałych wspomnień.

Ewa Kaliszak

Ewa Kaliszak

Pomoc przedszkolna

Pracuję w grupie 3 i 4 latków jako pomoc przedszkolna. Praca z dziećmi to dla mnie nowe, ale bardzo pozytywne doświadczenie.

Ewa Basista

Ewa Basista

Szef kuchni

Gotowanie dla dzieci to prawdziwe wyzwanie. W przedszkolu Trampoline pracuję od kilkunastu lat. Propagujemy zdrową, ekologiczną i domową kuchnię. Dbamy także o dzieci z alergiami pokarmowymi, dobierając właściwą dietę. Prywatnie jestem mamą nastolatka.

Maria Leszczyńska

Maria Leszczyńska

Prawa ręka szefowej kuchni

Jestem prawą ręką szefowej kuchni w przedszkolu. Pomagam zarówno w kuchni jak i podczas posiłków. Dbam o dzieci, aby niczego im nie brakowało i były zadowolone z chwil spędzonych w Trampoline, tak jak ja jestem, odkąd tu pracuję. Prywatnie, jestem mamą nastolatka.

Dorota Drzymulska

Dorota Drzymulska

Nauczycielka plastyki

Często wracam wspomnieniami do czasu kiedy byłam dzieckiem. Moi młodzi, zapracowani rodzice poprosili wtedy prababcię by pomogła im i zajęła się małą Dorotką. To był najlepszy pomysł jaki mieli. Całymi dniami mogłam gotować dla swoich lalek zupę z prawdziwych buraków zerwanych z babcinej grządki, albo bez końca bujać się na hamaku zawieszonym pod ogromną śliwą.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione