Zajęcia dodatkowe

Przedszkole Trampoline oferuje następujące zajęcia fakultatywne:
Cena zajęć, w zależności od tematyki wynosi od 50-65zł/m-c.
Zapisu dokonujemy tylko poprzez wpis na listę umieszczoną na tablicy /nie przyjmujemy zapisów drogą mailową/.
Zajęcia dodatkowe rozpoczynają się 15 września.

 

Design fabryka wyobraźni

to wyjątkowe warsztaty plastyczne. Na kazdym spotkaniu dzieci konstruować będą wynalazki, tworzyć wyjątkowe prototypy w dwóch lub trzech wymiarach, bawić się formą, kolorem, faktura i funkcją. Będą malować, przekręcać, kleić, lepić i twórczo przetwarzać ( recykling). Z pewnością nadamy także naszym przedmiotom magiczne właściwości…strzeżcie się Rodzice;

Prowadząca: MartaPokorska – graficzka i ilustratorka książek dziecięcych( autorka m.in. wielokrotnie nagradzanego „ Arcytrudnego alfabetu” wydawnictwo Dwie Siostry, 2007r.)

Funny judo

istotą zajęć jest przede wszystkim ruch i dobra zabawa. Treningi bazują na elementach judo (nauka bezpiecznego upadania), zawierają również elementy gimnastyczne, gry i zabawy oraz różnego rodzaju zadania sprawnościowe. Ćwiczenia są często zmieniane, utrzymane w tempie i zaplanowane w ten sposób, aby utrzymać koncentrację dzieci.
Prowadzący – Marcin Przeździecki, absolwent AWF-u, od 6 lat współpracuje z naszym przedszkolem. Organizator sportowych obozów i kolonii dla dzieci. Czarny pas.

English

Prowadząca- Monika Pompa, anglistka, od 5 lat współpracuje z naszą placówką. Prowadzi zajęcia metodą aktywną, wykorzystując ruch i muzykę, śpiew. Grupa starsza: Kamila Lis, anglistka, pracuje metodą łączoną z dramą.

Klub małych przyrodników

Cykliczne zajęcia ekologiczno-przyrodnicze, mają za zadanie pomóc zrozumieć istotę zjawisk i rozbudzić zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Dzieci poprzez różnego rodzaju eksperymenty i doświadczenia w sposób namacalny i jak najbardziej dla nich zrozumiały odkrywają otaczający je świat.

Przedszkole i Piłka

Głównym celem programu „Przedszkole i Piłka” jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz i w późniejszych latach. Sprzyja to ogólnemu rozwojowi dzieci, co przydaje się w codziennym życiu teraz i w przyszłości, ale także przy ewentualnym uprawianiu sportu w późniejszym wieku. Taka forma działania jest także mentalnym przygotowaniem dziecka do aktywności fizycznej i działania w grupie.

Kącik Kulinarny

Warsztaty kulinarne składające się z części teoretycznej z elementami animacji (poznawania produktów poprzez zabawę oraz zabaw ruchowych)i części praktycznej podczas której dzieci będą samodzielnie przygotowywać posiłek i wspólnie jeść.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione