JADWIGA KABUT

JADWIGA KABUT

WSPÓŁWŁAŚCICIELKA

Z wykształcenia jestem prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 6 lat zarządzam przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki.

JOANNA RZYSKA

JOANNA RZYSKA

WŁAŚCICIELKA PRZEDSZKOLA

Jestem romanistką, jedną z założycielek "Wydawnictwa Dwie Siostry". Współtworzyłam Europejskie Portfolio Językowe dla Przedszkoli. Prywatnie jestem mamą Antosi i Julii, absolwentek przedszkola. Od 20 lat dbam o to, by nasze dzieci pokochały książki, język francuski i wzajemnie się szanowały.

EMILIA UNTON

EMILIA UNTON

DYREKTOR

Jestem absolwentką Edukacji Początkowej i Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego oraz Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Jako nauczyciel pracuję od 2009 roku, jako część kadry zarządzającej placówką oświatową od 2015. Praca z dziećmi i dla dzieci jest moją pasją. Prywatnie: zakochana w Norwegii, gdzie spędziłam kilka lat życia i do której często wracam.

WILFRIED BEHIESSE

WILFRIED BEHIESSE

NATIVE SPEAKER

Je suis Francais et j'habite en Pologne depuis quelques années maintenant. J'enseigne le français à la toute petite section et la moyenne section de maternelle. C'est un véritable plaisir pour moi d'enseigner ma langue maternelle à travers les chansons, les mathématiques, le graphisme, la lecture

MELANIE VEIGA

MELANIE VEIGA

NATIVE SPEAKER

Je m'appelle Mélanie, je suis l'une des nouvelles enseignantes françaises et je me réjouis d'enseigner aux enfants. J'adore l'enseignement et c'est donc pour cela que j'ai fait un Master de FLE afin de pouvoir enseigner le français en France ou à l'étranger. Grâce à cela, j'ai pu enseigner à différents types de publics (comme par exemple les migrants ou des adultes en Alliance Française) et découvrir de nouvelles cultures.

GABRIELA WAŃKOWICZ

GABRIELA WAŃKOWICZ

NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką filologii romańskiej ze specjalizacją pedagogiczną. W pracy z dziećmi wykorzystuję umiejętności nabyte w szkole muzycznej, urozmaicając zajęcia grą na pianinie oraz gitarze. Zwracam uwagę na odmienność każdego dziecka i jego indywidualne potrzeby. Każda chwila w Trampoline daje mi dużo radości i satysfakcji.

DOMINIKA GÓRALSKA

DOMINIKA GÓRALSKA

NAUCZYCIEL

Ukończyłam studia z pedagogiki specjalnej oraz wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Jestem absolwentką Polskiego Instytutu Montessori. Pracuję z dziećmi od 2016r. Jestem ciekawa jakie wyzwania czekają na mnie w Trampoline. Pracując z dziećmi najbardziej lubię obserwować ich radość, gdy uda im się wykonać czynność, która wcześniej sprawiała im sporo trudności. W wolnym czasie lubię grać w gry planszowe.

JOLANTA CIESZKOWSKA-LULIŃSKA

JOLANTA CIESZKOWSKA-LULIŃSKA

POMOC PRZEDSZKOLNA

Saska Kępa to dla mnie miejsce wyjątkowe i bliskie memu sercu, bo sama się tu wychowałam. Na okolicznych podwórkach i w Parku Skaryszewskim bawiły się moje dzieci, a od niedawna też i wnuki. Tym większą przyjemność sprawia mi praca w przedszkolu Trampoline, które jest esencją Saskiej Kępy, a dla mnie samej podróżą w przeszłość i świat wspaniałych wspomnień.

EWA KALISZAK

EWA KALISZAK

POMOC PRZEDSZKOLNA

Pracuję w grupie 2 latków jako pomoc przedszkolna. Praca z dziećmi to dla mnie nowe, ale bardzo pozytywne doświadczenie.

ANNA KUPCZYK

ANNA KUPCZYK

Jestem absolwentką PWSZ w Tarnowie, ukończyłam kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z nauczaniem języka angielskiego. Pracowałam w kilku placówka na terenie małopolski. Prace z dziećmi lubię od zawsze, każde ich osiągnięcie cieszy mniej jak moje własne. Metody pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci.

RADIA SAIDANI

RADIA SAIDANI

Je suis Radia, la nouvelle enseignante de français auprès des petits enfants. Le français est ma langue maternelle et j'arrive directement du sud de la France. J'ai suivi un cursus en droit mais travailler avec les enfants m'a toujours plu. Je me suis donc reconvertie dans l'enseignement afin d'allier travail et plaisir et aujourd'hui j'ai la chance d'être avec vous en Pologne dans le cadre de cette nouvelle aventure!

MARIOLA MATEJEK

MARIOLA MATEJEK

SZEFOWA KUCHNI

:Jestem kucharzem z wieloletnim doświadczeniem w pracy w ekologicznym przedszkolu. Dużo radości sprawia mi przygotowywanie posiłków dla dzieci, dlatego tez dokładam wszelkich starań by jadły lekko i zdrowo.

MARIA LESZCZYŃSKA

MARIA LESZCZYŃSKA

PRAWA RĘKA SZEFA KUCHNI

Jestem prawą ręką szefowej kuchni w przedszkolu. Pomagam zarówno w kuchni jak i podczas posiłków. Dbam o dzieci, aby niczego im nie brakowało i były zadowolone z chwil spędzonych w Trampoline, tak jak ja jestem, odkąd tu pracuję. Prywatnie, jestem mamą nastolatka.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione