kadra

JADWIGA KABUT

JADWIGA KABUT

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Z wykształcenia jest prawnikiem, oraz absolwentką Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 5 lat zarządza przedszkolem Trampoline, gdzie zajmuje się administracyjno- organizacyjną stroną placówki. W szkole będzie dbać o taką organizację, aby stała się bezpiecznym środowiskiem w którym cała kadra dba o szczęście i zdrowie dzieci, ich relacje, pasje i kulturę osobistą. Po półrocznym stypedium na Tajwanie, zakochała się w kulturze Azji. Zdeterminowało ją to do poszerzenia wiedzy na ten temat i podjęcia studiów podyplomowych na kierunku Azjatyckie Stosunki Ekonomiczno- Prawne. Nieustannie przemierza nowe punkty na mapie, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, gdzie można dobrze zjeść. To jej kolejna pasja, gotowanie i wypieki ciast, chlebów i takich tam...n

Anna Hendigery

Anna Hendigery

WSPÓŁWŁAŚICIELKA SZKOŁY

Anna Hendigery współzałożycielka szkoły. Mama Leona, Juliana i Leny. Absolwentka LEA (Francuzki, Angielski, Hiszpański) a l’Universite Paris V Sorbonne-Nouvelle. Przez lata związana z domami mediowymi (Euro RSCG, Carat, Initiative Media), pracując nad obsługą mediową dużych klientów międzynarodowych . Od zawsze zafascynowana językiem, kulturą i cywilizacją francuską.

KATARZYNA GRZYB

KATARZYNA GRZYB

DYREKTOR SZKOŁY

Jest doktorem nauk humanistycznych, filologiem polskim, literaturoznawcą, specjalistą ds. jakości kształcenia, doradcą oświatowym ds. programowych i organizacyjnych. Ukończyła studia magisterskie i doktoranckie w zakresie filologii polskiej na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. Obecnie studiuje zamówienia publiczne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W ciągu ostatniej dekady pracowała jako wykładowca akademicki (kształcący przyszłych nauczycieli, pedagogów, dziennikarzy, filmowców, kulturoznawców), nauczyciel języka polskiego, szkoleniowiec w zakresie edukacji medialnej, specjalista ds. projektów związanych z kulturą, specjalista ds. programów nauczania na poziomie akademickim oraz doradca ds. oświatowych. Ma doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w szkolnictwie - pełniła funkcję rektora, prorektora ds. studentów oraz dziekana w warszawskich szkołach wyższych. W pracy z dziećmi i młodzieżą ceni przede wszystkim kreatywność i indywidualne podejście do ucznia. Uwielbia odkrywać talenty w podopiecznych, a następnie je rozwijać.

JOANNA RZYSKA

JOANNA RZYSKA

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Absolwentka Filologii romańskiej, była dziennikarka i tłumaczka przysięgła. Współwłaścicielka wydawnictwa dziecięcego " WYDAWNICTWO Dwie Siostry" . Od 16 lat prowadzi przedszkole dwujęzyczne “Trampoline” na warszawskiej Saskiej Kępie. Współautorka Europejskiego Portfolio Językowego dla Przedszkoli. Bierze aktywny udział w propagowaniu kultury dla dzieci w Warszawie, organizując imprezy kulturalne, konkursy, warsztaty dla najmłodszych. Prywatnie mama 12-letniej Antosi i 18-letniej Julii. "Od 15 lat dbam o to, by zaszczepić naszym absolwentom miłość do literatury, rozbudzić ciekawość kulturą frankofońską i językiem francuskim i wyrosły na wartościowych obywateli.

MIRA CHLEBICKA

MIRA CHLEBICKA

WYCHOWAWCZYNI KLASY I

Jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim, a także zarządzania i inżynierii produkcji na Politechnice Warszawskiej. Jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i opieki pedagogicznej pracowała w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 STO w Warszawie. Pracę z dziećmi rozpoczęła jako gimnazjalistka w harcerstwie, gdzie z koleżanką prowadziła gromadę zuchów. Z czasem drużynę oddała młodej kadrze i zajęła się kształceniem harcerskiej kadry na terenie dzielnicy Ochota oraz prowadzeniem zespołu trenerskiego. Współprowadziła kursy liderów grup młodzieżowych oraz była członkiem kadry obozów letnich dla dzieci i młodzieży. W ramach harcerskiego działania odwiedziła stan Wisconsin w USA, gdzie przez 2 miesiące pracowała na obozie skautowym. Od 2011 roku działa w Stowarzyszeniu Kajakowym Ważka (w tym przez 3 lata w zarządzie), gdzie organizuje niestandardowe spływy kajakowe oraz wydarzenia, w tym także skierowane do dzieci, takie jak festyn kajakowy czy spływ dla dzieci z rodzicami. W wolnych chwilach systematycznie poszerza swoje umiejętności. Ukończyła zawodowy kurs masażu, amatorsko zajmuje się grafiką komputerową i montuje filmy, uczy się śpiewu, czasem się wspina i chodzi po górach. W razie potrzeby obsłuży maszynę do szycia, zagra na gitarze i wykręci samochodem z przyczepą pełną kajaków. Najbardziej cieszy się z wymyślania i realizacji nowych, autorskich projektów.

AGNIESZKA TRUKAWKA

AGNIESZKA TRUKAWKA

WYCHOWAWCZYNI KLASY II

Jest absolwentką Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz nauczycielem nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z elementami terapii pedagogicznej. Wysoce ceni pedagogikę Marii Montessori. Przez sześć lat pracowała jako nauczyciel-wychowawca w przedszkolu Trampoline. Swój warsztat pracy stale wzbogaca o wiedzę i umiejętności zdobyte na różnych kursach i szkoleniach o tematyce oświatowej. W pracy dydaktyczno-wychowawczej stara się podążać za dzieckiem "w całości i z osobna”, wspierając indywidualizację procesu nauczania w grupie klasowej. Na co dzień wraz z uczniami będzie badać, poszukiwać, eksperymentować, nasłuchiwać i „smakować” świat wedle motta "Bądź ciekaw świata – życie jest piękne!”. Prywatnie jest mężatką i mamą małego urwisa.

AGNIESZKA MALMON

AGNIESZKA MALMON

NAUCZYCIEL PLASTYKI

Jest ilustratorką książek dla dzieci m.in. „Bajek filozoficznych” (Wyd. Muchomor), a także scenografką. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci we współpracy z Muzeum Plakatu w Wilanowie. W szkole Trampoline uczy plastyki oraz prowadzi kreatywną historię sztuki w ramach zajęć dodatkowych.

RENATA SZCZYPIOR

RENATA SZCZYPIOR

NAUCZYCIEL MUZYKI

Jest nauczycielem muzyki, absolwentką Akademii Muzycznej w Warszawie, śpiewaczką w chórze Opery Kameralnej, kompozytorką. Pełni rolę doradcy w zakresie metodyki nauczania rytmiki w Wydawnictwie Nowa Era.

ŻAKLINA KOŚCIUK

ŻAKLINA KOŚCIUK

NAUCZYCIEL WF I INSTRUKTOR SZACHÓW

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalistką w zakresie gimnastyki korekcyjnej, instruktorką lekkoatletyki, piłki siatkowej i fitness, współzałożycielką i członkinią zarządu Integracyjnego klubu rozwoju tenisa stołowego w Józefowie. Uwielbia turystykę górską, rajdy rowerowe, narciarstwo biegowe oraz zjazdowe. Jest rekordzistką województwa podlaskiego w rzucie oszczepem. Niestraszne jej lekcje tańców narodowych i regionalnych ani koło szachowe. Lubi być tam, gdzie wiele się dzieje. Chętnie zajmuje się organizacją masowych imprez rekreacyjno-sportowych, np. biegów szlakiem otwockiej kolejki wąskotorowej w Józefowie.

MARCIN PRZEŹDZIECKI

MARCIN PRZEŹDZIECKI

INSTRUKTOR JUDO

Pomysłodawca, założyciel , prezes, ale jak sam o sobie mówi przede wszystkim aktywny i uwielbiający swoją pracę trener Klubu Kuma Judo. Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletni zawodnik i wychowanek klubu AWF Warszawa. Swój warsztat szlifował między innymi pracując jako trener w klubie najwybitniejszego polskiego judoki Pawła Nastuli. Niedościgniony w pracy z najmłodszymi. Niestraszne mu nawet 25 osobowe grupy 3 latków. Drugą jego pasją jest narciarstwo zjazdowe, które z powodzeniem zaszczepia dzieciakom podczas zimowych obozów sportowych.

MARIOLA KANIECKA

MARIOLA KANIECKA

WYCHOWAWCA 1 KLASY

Ukończyła pedagogikę przedszkolną i edukację wczesnoszkolną w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Od piętnastu lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel w szkole podstawowej i przedszkolu. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Posiada stopień nauczyciela mianowanego. Uwielbia muzykę klasyczną, gra na pianinie i akordeonie.

ESTELLE CASSINI

ESTELLE CASSINI

NATIVE SPEAKER

Hello, m'y name is Estelle and I am French. I come from a city very close to Paris. I have worked in primary school in Paris and in Szeged, in Hungary. I have always been interested in educational methods that put the child first and helps him to develop his talents. To me, it is important to talk and communicate. As teachers, we have a big responsibility to help the kids to become accomplished person and good citizen of the world. Also, I am very interested into art, and more specifically literature and cinema. To me ecology and mutual understanding are two notions very important to develop.

DOROTA MAZUR

DOROTA MAZUR

NAUCZYCIELKA JĘZ. ANGIELSKIEGO

Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. ‘Education is wealth –English is fun’ to jej motto. Podczas prowadzonych przez nią zajęć uczniowie rozwijają swoje zdolności, porozumiewając się wyłącznie po angielsku. Język jest w tej metodzie jednocześnie celem, jak i narzędziem do komunikacji. Pani Mazur wierzy, że metody, które stosuje, są nie tylko skuteczne, ale także zapewniają zarówno dzieciom, jak i jej samej świetną zabawę podczas zajęć.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione