kadra

JADWIGA KABUT

JADWIGA KABUT

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Z wykształcenia prawniczka oraz absolwentka zarządzania oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Zarządza przedszkolem Trampoline, zajmując się administracyjno-organizacyjną stroną placówki. W szkole dba o taką organizację, aby stała się ona bezpiecznym środowiskiem, w którym cała kadra dba o szczęście i zdrowie dzieci, ich relacje, pasje i kulturę osobistą. Prywatnie mama trójki dzieci.

Anna Hendigery

Anna Hendigery

WSPÓŁWŁAŚCICIELKA SZKOŁY

Absolwentka LEA (języki: francuski, angielski, hiszpański) a l’Universite Paris V Sorbonne-Nouvelle. Przez lata związana z domami mediowymi (Euro RSCG, Carat, Initiative Media), gdzie pracowała nad obsługą mediową dużych klientów międzynarodowych. Od zawsze zafascynowana językiem, kulturą i cywilizacją francuską. Prywatnie mama Leona, Juliana i Leny.

JOANNA RZYSKA

JOANNA RZYSKA

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Absolwentka filologii romańskiej, była dziennikarka i tłumaczka przysięgła, współwłaścicielka wydawnictwa "Dwie Siostry". Od kilkunastu lat prowadzi przedszkole dwujęzyczne “Trampoline”. Współautorka Europejskiego Portfolio Językowego dla Przedszkoli. Bierze aktywny udział w propagowaniu kultury dla dzieci w Warszawie, organizując imprezy kulturalne, konkursy, warsztaty dla najmłodszych. Prywatnie mama nastolatek: Antosi i Julii.

KATARZYNA GRZYB

KATARZYNA GRZYB

DYREKTOR SZKOŁY

Doktor nauk humanistycznych, filolog polski, literaturoznawca, specjalista ds. jakości kształcenia, doradca oświatowy ds. programowych i organizacyjnych. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. Pracowała jako wykładowca akademicki, nauczyciel języka polskiego, specjalista ds. programów nauczania na poziomie akademickim oraz doradca ds. oświatowych. W pracy z dziećmi ceni kreatywność i indywidualne podejście.

AGNIESZKA TRUKAWKA

AGNIESZKA TRUKAWKA

WYCHOWAWCZYNI KLASY III

Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz nauczyciel nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z elementami terapii pedagogicznej. Wcześniej pracowała jako wychowawca w przedszkolu Trampoline. W pracy dydaktyczno-wychowawczej stara się podążać za dzieckiem, wspierając indywidualizację procesu nauczania w grupie klasowej. Na co dzień wraz z uczniami bada, poszukuje i eksperymentuje.

MIRA CHLEBICKA

MIRA CHLEBICKA

WYCHOWAWCZYNI KLASY II

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim, inżynier po Politechnice Warszawskiej. Prowadziła gromadę zuchową w harcerstwie, a następnie zespół kształceniowy. Współtworzy Stowarzyszenie Kajakowe Ważka, z którym organizowała m.in. festyn kajakowy dla dzieci. W wolnych chwilach poszerza swoje umiejętności i trenuje do biegów z przeszkodami. Chętnie wymyśla i realizuje nowe, autorskie projekty.

MARIOLA KANIECKA

MARIOLA KANIECKA

WYCHOWAWCA KLASY I

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel w szkole podstawowej i przedszkolu. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Posiada stopień nauczyciela mianowanego. Uwielbia muzykę klasyczną, gra na pianinie i akordeonie.

ESTELLE CASSINI

ESTELLE CASSINI

NATIVE SPEAKER

I'm French from a city very close to Paris. I've worked in primary school in Paris and in Szeged, Hungary. I've always been interested in educational methods that put the child first and helps him to develop his talents. It's important for me to communicate. As teachers we have a big responsibility to help the kids to become accomplished person and good citizen of the world. I am interested in art, literature and cinema.

ŻAKLINA KOŚCIUK

ŻAKLINA KOŚCIUK

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalistka w zakresie gimnastyki korekcyjnej, instruktorka lekkoatletyki, piłki siatkowej i fitness, współzałożycielka i członkini zarządu Integracyjnego klubu rozwoju tenisa stołowego w Józefowie. Uwielbia turystykę górską, rajdy rowerowe, narciarstwo biegowe oraz zjazdowe. Niestraszne jej lekcje tańców narodowych i regionalnych ani koło szachowe.

RENATA SZCZYPIOR

RENATA SZCZYPIOR

NAUCZYCIEL MUZYKI

Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, śpiewaczka w chórze Opery Kameralnej, kompozytorka. Pełni rolę doradcy w zakresie metodyki nauczania rytmiki w Wydawnictwie Nowa Era.

DOROTA MAZUR

DOROTA MAZUR

NAUCZYCIELKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. ‘Education is wealth –English is fun’ to jej motto. Podczas prowadzonych przez nią zajęć uczniowie rozwijają swoje zdolności, porozumiewając się wyłącznie po angielsku. Pani Mazur wierzy, że metody, które stosuje, są nie tylko skuteczne, ale także zapewniają zarówno dzieciom, jak i jej samej świetną zabawę podczas zajęć.

MARCIN PRZEŹDZIECKI

MARCIN PRZEŹDZIECKI

INSTRUKTOR JUDO

Pomysłodawca, założyciel, prezes, ale przede wszystkim aktywny trener Klubu Kuma Judo. Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletni zawodnik i wychowanek klubu AWF Warszawa. Swój warsztat szlifował między innymi pracując jako trener w klubie wybitnego polskiego judoki Pawła Nastuli. Drugą jego pasją jest narciarstwo zjazdowe, które zaszczepia dzieciakom podczas zimowych obozów sportowych.

AGNIESZKA MALMON

AGNIESZKA MALMON

NAUCZYCIEL DESIGNU

Ilustratorka książek dla dzieci m.in. „Bajek filozoficznych” (Wyd. Muchomor), a także scenografka. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci we współpracy z Muzeum Plakatu w Wilanowie. W szkole Trampoline prowadzi zajęcia dodatkowe z designu.

DARIUSZ ŻERKOWSKI

DARIUSZ ŻERKOWSKI

NAUCZYCIEL RELIGII

Magister teologii. Ukończył Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Interesuje się religioznawstwem i kulturoznawstwem. Obecnie studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione