Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline powstała 1 września 2015 roku.
Jej program jest kontynuacją programu dydaktyczno-wychowawczego realizowanego w przedszkolu polsko- francuskim Trampoline, działającym od 2002 roku na Saskiej Kępie.

Ze szczególną dbałością podchodzimy do spraw związanych z kulturą osobistą i savoir–vivre’em.
Zależy nam, aby nasi uczniowie, a potem absolwenci byli postrzegani jako ludzie kulturalni, wrażliwi i obyci, umiejący nawiązywać życzliwe i przyjazne relacje z innymi.

Kadra pedagogiczna

Po szczegółowe informacje o nauczycielach zapraszamy tutaj: Nasza kadra

Wszystkie zajęcia w naszej szkole prowadzi wykwalifikowana kadra nauczycielska. Za edukację początkową (polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą, komputerową) odpowiada nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zajęcia artystyczne powierzamy specjalistom w zakresie sztuki posiadającym przygotowanie pedagogiczne. Wychowanie fizyczne prowadzi nauczyciel z uprawnieniami instruktorskimi i doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Nauczaniem języka francuskiego i angielskiego kierują doświadczeni native speakerzy.

W klasach IV-VIII uczą nauczyciele-przedmiotowcy mający duży dorobek dydaktyczny, umiejący rozbudzić pasję w uczniach, stawiający na nauczanie poprzez praktykę. Z kolei wybranych przedmiotów w języku francuskim lub angielskim będą uczyć mający uprawnienia do nauczania dwujęzycznego specjaliści w danej dziedzinie, którzy biegle posługują się językiem francuskim lub angielskim.

Specjaliści

Specjaliści zatrudnieni w naszej szkole kompleksowo pracują z uczniami o szczególnych potrzebach edukacyjnych.
Pomagają im oni zarówno rozwijać uzdolnienia, jak i pokonywać trudności edukacyjne.

Do dyspozycji dzieci, rodziców oraz nauczycieli są: pedagog szkolny, psycholog dziecięcy, logopeda i reedukator.

Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Trampoline 2016. Kopiowanie zabronione